Töötoad

Töötoas kasutame foorumteatri tehnikaid ja meetodeid, et kaardistada probleeme ja leida ühiselt neile lahendusi. Töötoa eesmärgiks on tuua nähtavale väljakutsed ja mänguliselt arutleda erinevate lahenduste üle. 

Foorumteatri töötoas kasutame erinevaid harjutusi, et luua osalejatele turvaline ruum. Jätkame erinevate tehnikatega, et tuua päevavalgele probleemid ja väljakutsed. Viimases etapis reflekteerime tekkinud ja varem püstitatud küsimustega ning koostöös osalejatega arutleme eri lahendusvõimaluste üle.

Oleme tegelenud meeskonnasisese kommunikatsiooniprobleemide ja koostöö väljakutsetega. Oleme töötanud nii Eesti suurte ettevõtete (Rimi Eesti Food AS, AS Swedbank) kui ka avaliku sektoriga (Tervise Arengu Instituut, SOS Keila Lasteküla, Sotsiaalkindlustusamet). Kui soovid enda meeskonnale töötuba, siis võta meiega ühendust ja leiame Sulle sobiva lahenduse.  

Samuti oleme viinud läbi hulganisti töötubasid haridusasutuses, keskendudes probleemidele nagu koolikiusamine, sugudevahelised suhted, õpetaja-õpilase probleemid jne.

 

Töötuba kestab vähemalt 90 minutit, soovituslik on 120-180 minutit. Osalejate soovituslik arv on 15-25.

Oma soovi või täiendavad küsimused saada kontaktivormilt.