“Project X – What’s Next?” Analüüsikohtumine

11-15.04.2013 toimus Kloogaranna Noortelaagris rahvusvahelise võrgustiku The Republic of the Imagination analüüsikohtumine “Project X – What’s Next?”.

Kohtumisel osales 12 organisatsiooni 11st Euroopa riigist:

MTÜ Foorumteater (Eesti), Global Vision Circle (Bulgaaria), Teater FEDRA Bugojno (Bosnia ja Hertsegoviina), Association Pourquou Pas !, Next Aeon (mõlemad Prantsusmaa), Association of Artists Cultural Centre Media Artes (Makedoonia), Espiral de Imaginação – Associação Cultural (Portugal), APS Calypso (Itaalia), Macaz Cultural Association (Rumeenia), Milas Kız Teknik ve Meslek Lisesi (Türgi), Realni Artisticki Forum Teatar-RAFT (Serbia) ja Theatr Cynefin (Wales).

Kohtumise eesmärgiks oli arendada mitteformaalset võrgustikku “Project X”. Tänaseks päevaks on sellest võrgustikust saanud formaalne organisatsioon The Republic of the Imagination ehk lühidalt TROTI. TROTI koduleht asub siin – http://troti.org/index/

Projekti raames kasutasime me peamiselt Avatud Ruumi meetodit, sest nii suudeti katta kõik huvitatud teemad. Nüüdseks on seatud uuele organisatsioonile uued sihid, tehti kahe aastane kalender.

Seega võib öelda, et võrgustik on saanud täiesti uue elu ja inimesed on saanud väga palju inspiratsiooni ja motivatsiooni. Seda eelkõige tänu sellele, et inimestel oli võimalik kohtuda ja arutada võrgustiku ja selle eesmärkide üle.

Pärast seminari on tänaseks toimunud mitmeid uusi projekte Rumeenias, Portugalis, Walesis ja mujal. Hoia end võrgustiku tegevuste kursis siin – http://troti.org/index/

„Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon. Publikatsiooni sisu peegeldab autori seisukohti ja Euroopa Komisjon ei ole vastutav sellessisalduva informatsiooni kasutamise eest.”

Go to Top