Noorteseminar “Mina maailma tipus!” Palamusel

7. augustil toimus foorumteatri töötuba ja etendus 50 noorele ning kohaliku linna ja valla volikogu liikmetele ning noorsootöötajatele noorteseminari “Mina maailma tipus!” raames.

Noorteseminar toimus Palamusel, korraldajateks olid Jõgeva linna ja valla noortekeskused.

Hommiku poole osalesid kohaliku noored kahe grupi töötubades ning töötasid välja foorumteatri lugusid teemal mida nad sooviksid oma kodukohas paremaks muuta ning mis on võimalikud takistuses nende teel. Pealelõunal esitati ühte noorte poolt loodud lugu ka kohaliku linna ja valla volikogu liikmetele ja noorsootöötajatele ning prooviti ühes noortega leida probleemile lahendusi.

Mängiti läbi situatsioon, kus noored pöörduvad kohaliku valla poole, et saada toetust purre ehitamiseks. Situatsiooni mängiti läbi mitmeid kordi ja leiti erinevaid lahendusi, kuidas võiks noorte mure leida lahenduse.

MTÜ Foorumteatrit olid tegevusi läbiviimas Anne-Liis Rips, Liisi Randma , Piret Soosaar.

Kuna tegemist oli päris elus hetkel noorte jaoks olulise teemaga , ning etendus andis neile võimaluse ka linna ja vallavalituse liikmetele oma seisukohti selgitada. Jääme ka omalt poolt põnevusega jälgima ,kuidas see seadusandliku teatri maiguline foorumetendus  päris elus jätkub…

Pilte näeb https://www.facebook.com/media/set/?set=a.724800364203521.1073741828.164317416918488&type=1

Töötoa pildid 65-70

Etenduse pildid 89-99

Go to Top