Muu koostöö

Kui sa ei leidnud Teistelt lehtedelt endale sobilikku pakkumist, siis võid leida seda sellelt lehelt.  Kui aga ka siit ei leia, siis võta julgelt ühendust – info@foorumteater.com ja mõtleme koos edasi! oleme avatud kõikidele koostööpakkumistele!

Pikemaajaline koostööprojekt

Loe lähemalt...

Kestvus – 1 kuni 12 kuud

Osalejate arv – 10-30 inimest

Osalejate vanus – pole piiritletud

Sisu kirjeldus – Pikemaajalise koostööprojekti eesmärgiks on kasutades erinevaid rõhutute teatri metoodikaid aidata leida kogukonnal vastuseid neid puuduvatele küsimustele. Samuti on võimalik suurendada koostööd erinevate sihtgruppide vahel, luua oma foorumteatri grupp jne.

[collapse]

Mentorprogramm

Loe lähemalt...

Kestvus – alates 3 kuust

Osalejate arv – 1-5 inimest

Osalejate vanus – pole piiritletud

Sisu kirjeldus – Mentorprogrammi eesmärgiks on jõustada soovijat foorumteatri grupi loomisel, töötubade ning etenduse läbiviimisel. Selleks me kasutame erinevaid meetodeid – käime kohapeal grupiga tutvumas, vastame jokkeri küsimustele, vajadusel aitame läbi viia töötuba, jne. Iga mentorprogrammi osalejaga koostame inviduaalse kava

[collapse]

Hea idee

Loe lähemalt...

Kestvus – alates 180 minutist

Osalejate arv ja vanus pole piiritletud

Sisu kirjeldus – Sul on mõni idee, aga sa ei tea kuidas seda teostada? MTÜ Foorumteater tuleb appi – kasutades erinevaid rõhutute teatri meetodeid me aitame sul sõnastada oma idee ning võimalusel aitame ka lahendada seda kasutades mängulisi meetodeid.

[collapse]

Näiteringi juhendamine

Loe lähemalt...

Kestvus – 35 akadeemilist tundi

Osalejate arv – 5-30 inimest

Osalejate profiil – 1-12 klass

Sisu kirjeldus – Pakume võimalust kooli näiteringile osa saada foorumteatri meetodist. Foorumteater arendab noorte sotsiaalseid oskusi ja empaatiavõimet. Osalejatel tekib võimalus lavastada neid ennast puudutav lavastus. Võib kutsuda külalistundi läbi viima või juhendama tervet kursust.

[collapse]

 

 

Go to Top