MTÜ Foorumteatri mentorprogramm

MTÜ Foorumteater  pakub ainulaadset mentorprogrammi.

Mentorprogrammi eesmärgiks on anda osalejale teoreetilist ja praktilist foorumteatri teadmisi. Me eeldame, et programmi läbinud suudab iseseisvalt alustada foorumteatri ringiga ning läbi viia lihtsamaid foorumteatri töötube ning etendusi. Programm algab 1. aprillil ja kestab 1. novembrini 2014.

Programm koosneb kahest osast:

  1. Kahe päevane rahvusvaheline foorumteatri koolitus „Kuidas teha foorumteatrit?“ 11-12.04 Tallinnas. Koolitajaks on rahvusvaheliselt tuntud Iwan Brioc. Lisainfo siit.
  2. 16 akadeemilist tundi konsultatsiooni, mis sisaldab nii teoreetilist ülevaadet kui ka isiklikku lähenemist. Olenevalt osaleja soovist pakume erinevaid võimalusi – jälgida MTÜ Foorumteatri proovi, osaleda loo leidmise protsessis, osaleda töötoa üles ehitamise ja läbiviimise protsessis ning lõpuks võimalusel ka ise läbi viia etendust või töötuba.

Kõik osalenud saavad endale isikliku mentori, kelle poole nad saavad pöörduda. Mentoriks on MTÜ Foorumteatri liige. Iga kursuse läbija saab ka tunnistuse. Osalemistasu on 200€, tasuda võib ka osade kaupa. Registreerumise tähtaeg on 01.04.2014

Lisainfo:

Nikolai Kunitsõn

nikolai@foorumteater.com

+372 55 31 340

www.foorumteater.com